Nowohuckie Centrum
Psychoterapii i Terapii Uzależnień PEMA

os. Kolorowe 21
31-941 Kraków

tel.: (12) 644 45 55

Nasze Centrum

Oferujemy profesjonalną i bezpłatną psychoterapię i konsultacje psychiatryczne dla osób uzależnionych od alkoholu i członków ich rodzin. Jeżeli zmagasz się z własnym uzależnieniem lub cierpisz z powodu nadużywania alkoholu przez bliską Ci osobę, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Również w wypadku, kiedy zauważyłeś u siebie jakiekolwiek niepokojące objawy związane z piciem, jeżeli odczuwasz wątpliwości dotyczące destrukcyjnego wpływu alkoholu na Twoje zdrowie lub życie osobiste, warto zwrócić się o poradę, ponieważ dużo łatwiej uporasz się z problemem, jeśli zareagujesz wystarczająco wcześnie.

Uzależnienie od alkoholu jest chorobą, którą można skutecznie leczyć, trudno jednak poradzić sobie z nią samemu. Sukces w leczeniu jet efektem wspólnego wysiłku pacjenta i terapeuty.

Bliscy osób uzależnionych również potrzebują psychoterapii. Jeżeli ktoś ważny dla Ciebie nadużywa alkoholu, powinieneś poprosić o fachową pomoc. Możesz wtedy liczyć na wsparcie w trudnej sytuacji, zdobycie przydatnej wiedzy o chorobie alkoholowej i naukę nowych umiejętności, które pomagają zmienić na lepsze własne życie i poprawić funkcjonowanie całej rodziny.